KONST / Litografier / Färglitografi 11932369
nr 1193 2369
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -86, numrerad 88/90, bladets mått: 47x67, löst blad
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 juli 2018
kl 19:22:28
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare